עבור אל תוכן

סאבסנטר

נושא זה הועבר לארכיון. המשמעות היא שלא ניתן להגיב לנושא זה.
12 תגובות לנושא זה

#1 IntelSub

IntelSub

אני בחבר'ה

• ממתינים לאישור
  • 671 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎19:10

האם זה רק לי נדמה שהרבה כתוביות שלכם ולא רק שלכם כבר רובם לא עולים לסאבסנטר? אלא לסרטים?
אם כן המשיכו ככה,לדעתי סרטים באמת אתר יותר נוח לכתוביות ולא כמו סאבסנטר שלא כל אחד יכול לשלוח למשל... ויותר מזה הם כימעט לא מעדכנים כתוביות.
דוגמה: "וילפרד פרק 2 שודר שבוע שעבר ועלה בסרטים ובסאבסנטר לא"...

יישר כוח בהמשך,
שבת שלום.  :)

#2 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 6,248 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎19:46

סאבסנטר החליף בעלים, עשה רפורמה מלאה בצוות שלו והחליט לא להעלות IDX/SUB של QSUBS. החלטה שלהם. היה ברור שהאתר לא יחזיק חצי שנה.
(/_\)
(0.o) גם אני רוצה ללקק את אלון!
(><)
*בבקשה העבירו את החתימה - רק ככה נוכל להשתלט על העולם... וללקק את אלון בדרך XD *

#3 פיני95

פיני95

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 233 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎19:58

צפה בהודעהd1f2, ב-08/07/2011, 19:46, אמר:

סאבסנטר החליף בעלים, עשה רפורמה מלאה בצוות שלו והחליט לא להעלות IDX/SUB של QSUBS. החלטה שלהם. היה ברור שהאתר לא יחזיק חצי שנה.

מעניין אותי לדעת לפי מה החלטת שהאתר לא מחזיק מעמד?
לפי זה שכמות ההורדות בסאבסנטר הינה הגדולה ברשת
לפי זה שכמות התגובות בסאבסנטר הינה הגדולה ברשת
לפי זה שכמות הפלוסים בגוגל+ הינה הגדולה מבין האתרים המשווקים זאת

והנהלה החדשה החליטו לא לעלות IDX מסיבותיהם האישיות
להזכירך רק טורק לא מעלה IDX והוא עדיין האתר המוביל ברשת לצערנו

כל אתר כבודו מונח בפניו זה שהעדיפות שלך היא האתר סרטים זוהי החלטתך אני אישית מאוד מרוצה מהאתר סאבסנטר ונהנה לגלוש בו

נערך על-ידי פיני95, ‎08/07/2011‏, ‎20:01.

#4 IntelSub

IntelSub

אני בחבר'ה

• ממתינים לאישור
  • 671 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎20:18

גם אני נהנה לגלוש בו לא אמרתי שזה אתר גרוע,רק אמרתי שזה מתסכל לחפש באתרים שאני לא מכיר אותם היטב כתוביות לסדרות האהובות עליי במקום לחפש באתרים שאני מכיר אותם היטב. אם כן זה המצב אז המשיכו להעלות לסרטים.

#5 פיני95

פיני95

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 233 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎20:23

צפה בהודעהIntelSub, ב-08/07/2011, 20:18, אמר:

גם אני נהנה לגלוש בו לא אמרתי שזה אתר גרוע,רק אמרתי שזה מתסכל לחפש באתרים שאני לא מכיר אותם היטב כתוביות לסדרות האהובות עליי במקום לחפש באתרים שאני מכיר אותם היטב. אם כן זה המצב אז המשיכו להעלות לסרטים.

השאלה היא באיזה פורמט אתה מחפש

לסאבסנטר מעלים כתוביות שהם אך ורק בפורמט SRT
באתר סרטים עולה קודם IDX, ולאחר מכן SRT

אם אתה מחכה לSRT אתה מוזמן להמתין בסאבסנטר וכאשר מופיע שם התרגום תוכל להיות רגוע שזה בטוח SRT

#6 Nexus

Nexus

טרול בנפש

• Q-Sync
  • 1,524 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎20:40

צפה בהודעהפיני95, ב-08/07/2011, 19:58, אמר:

http://www.subscente...ling-skies/1/1/
זה נראה לך אמיתי?! 10,000 מורידים לסדרה שלא כזאת מבוקשת, נמלטים לא הצליח להגיע לכמות כזו בסרטים בחודש.

#7 IntelSub

IntelSub

אני בחבר'ה

• ממתינים לאישור
  • 671 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎20:46

צפה בהודעהNexus, ב-08/07/2011, 20:40, אמר:

זה נראה לך אמיתי?! 10,000 מורידים לסדרה שלא כזאת מבוקשת, נמלטים לא הצליח להגיע לכמות כזו בסרטים בחודש.

כ"כ רואים שזה באג מצחיק ..
ואני לא אכפת לי איזה פורמט העיקר התרגום.
אפילו SRT של וילפרדמ מלפני שבוע פורסם בסרטים ולא בסאב..

#8 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 6,248 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎20:56

צפה בהודעהIntelSub, ב-08/07/2011, 20:46, אמר:

הבאג המצחיק נגרם מתקלה בסקריפט שמזייף הורדות. לא פעם ראשונה שקאונטר פשוט למדי מזייף בצורה כל כל דרסטית לאורך מספר גדול של כתוביות ולא רק במקרה בודד.
אגב, "השמיים נופלים 102" לא עלה בכלל באתר (פרקים 3 ו-4 כבר עלו). מעניין לאן בדיוק נעלמו אותם 8000 אלף מורידים (לכאורה) ולמה יש רק 2 תגובות. תנו לי לשער: זיוף תגובות ביחס להורדות?
(/_\)
(0.o) גם אני רוצה ללקק את אלון!
(><)
*בבקשה העבירו את החתימה - רק ככה נוכל להשתלט על העולם... וללקק את אלון בדרך XD *

#9 IntelSub

IntelSub

אני בחבר'ה

• ממתינים לאישור
  • 671 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎21:11

צפה בהודעהd1f2, ב-08/07/2011, 20:56, אמר:

צפה בהודעהIntelSub, ב-08/07/2011, 20:46, אמר:

הבאג המצחיק נגרם מתקלה בסקריפט שמזייף הורדות. לא פעם ראשונה שקאונטר פשוט למדי מזייף בצורה כל כל דרסטית לאורך מספר גדול של כתוביות ולא רק במקרה בודד.
אגב, "השמיים נופלים 102" לא עלה בכלל באתר (פרקים 3 ו-4 כבר עלו). מעניין לאן בדיוק נעלמו אותם 8000 אלף מורידים (לכאורה) ולמה יש רק 2 תגובות. תנו לי לשער: זיוף תגובות ביחס להורדות?

אכן כן,
מאז הבעלים הקודם אני לאט לאט לא מתבחר יותר לאתר.. העיצוב הקודם היה בהרבה יותר נוח והאתר היה יותר מעודכן וכעת הכל הפוך
לא כך?

#10 פיני95

פיני95

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 233 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎22:24

אני לא בקיא בפרטים
אבל אני יכול להגיד שלכל אתר יש באגים ואת התקלות שלו, הערתי בעבר על מספר תקלות אך אני מבין שכרגע יש לכולם בעיה עם כל המעבר ומה שמעבר לכך

IntelSub אני יכול להבטיח לך שבסאבסנטר תקבל את הכתוביות בפורמט SRT במהירות הגבוהה ביותר
בנושא וילפרד לפי בדיקה קטנה שהסתכלתי פרקים 2-3 שוחררו רק בפורמט IDX ולכן הם לא מפורסמים בסאבסנטר
כאשר יצא פורמט SRT, תיהיה בטוח שזה ישוחרר באתר

d1f2 אתה רק מחפש להשמיץ ולחשוב שאתה המבין הגדול - לך טוב עם האתר סרטים לי טוב עם סאבסנטר
ואני יכול להבטיח לך ש80 אחוז מהכתוביות ברשת מועלות קודם כל לסאבסנטר ולאחר מכן לאתרים השונים
בעבר דיברתי על כך עם חי והוא הוכיח לי על כך שהאתר טורק מוריד רק ממנו את הכתוביות... אז תבין בעצמך שאתרים מתעדכנים מהאתר סאבסנטר

בנושא ההורדות דיברנו אבל אני מבין שאין לך מה להגיד בשאר הנושאים כמו התגובות והגוגל פלוס, אפשר להגיד להם שאפו על הנושא ולראות שהגולשים אכן נאמנים לאתר/למתרגמים/ולאיכויות ומגיבים בהתאם
גם אם יש באגים ישר מודיעים בתגובות והנושאים מטופלים לעומת האתרים האחרים שעושים טובה על כך שכותבים תודה

#11 IntelSub

IntelSub

אני בחבר'ה

• ממתינים לאישור
  • 671 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2011‏, ‎23:44

פיני אני מסכים שסאבסנטר הוא אתר מעולה , אבל בגלל הטמטום של לא להעלות את הפורמט הנוכחי זה קצת מטופש ומוריד מערכו לדעתי לפחות.

#12 JokerSubs

JokerSubs

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 353 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2011‏, ‎12:47

כמות ה- Google+ גבוהה בגלל שחי ביקש מכל אחד שהוא מכיר באופן אישי ללחוץ על זה. ואין שום סיבה לא ללחוץ אם הוא ביקש. אני לחצתי כשהוא ביקש. למה לא? חי באמת אדם גבר ותותח. (ואני לא ציני)
אז בגלל זה יש יותר מבסרטים.
לגבי ההורדות/תגובות, אחרי כל-כך הרבה "באגים" כביכול ו"תיקונים" אני כבר לא יודע אם להאמין לזה שזה מזוייף או אמיתי.
בכל אופן, לגבי "השמיים נופלים" אין שום ספק שיש זיופים.
אני גם ממש מסופק אם 80% מהכתוביות עולות לסאבסנטר קודם. בייחוד אם מתחשבים בכך שהצוותים מעלים במקביל לשני האתרים (חוץ מ-Q שלא מעלים לבד, אבל IDX עולה אצל סרטים) וסרטים גם מאפשר לכל אדם לשלוח כתוביות, ולא חסר כתוביות שסתם גולשים שולחים. סלח לי פיני, אבל אני ממש לא חושב ששלושת המתרגמים שמעלים בבלעדיות וחלק מהתרגומים של EX שעולים קודם לשם נחשבים 80% מהתרגומים שיוצאים.

ואם טורק מורידים הכל מסאבסנטר, איך הם מוצאים את הכתוביות IDX לקרוע? בטח שלא מסרטים, נכון?
לדעתי הם מורידים מאיפה שהם רואים תרגום קודם, לא בהכרח מאתר ספציפי. הם בכל זאת זקוקים לכל תרגום שיוצא בימים האלו...

נערך על-ידי JokerSubs, ‎11/07/2011‏, ‎13:01.

#13 matanhh

matanhh

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,186 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2011‏, ‎21:39

סבסנטאר אתר מעולה ונח.רוב הכתוביות מוריד משמה.
אם אין שמה כתוביות שמחפש לרוב מוצא את זה בסרטים שהוא פחות נוח בהרבה יותר מסורבל!